»Do najbliższego meczu pierwszej drużyny zostało:

Zryw Radonia - Naprzód

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

»Do najbliższego meczu drugiej drużyny zostało:

Orły Bojszów - Naprzód II

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

»AKTUALNOŚCI

Tylko zwycięstwo!

Tylko zwycięstwo!

W 8.kolejce Majer A klasy zawodnicy pierwszej drużyny zagrają w niedzielę na własnym boisku z Sokołem Łany Wielkie. Po ostatnim meczu cel jest bardzo prosty odnieść bardzo przekonywujące zwycięstwo. Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 15.00. ZAPRASZAMY!

czytaj dalej
Pójść za ciosem!

Pójść za ciosem!

W sobotę nasze rezerwy będą chciały dopisać do swojego konta kolejne trzy punkty, tym razem zawodnicy trenera Łukasza Balona zagrają z KS Zabrze-Grzybowice II. Mecz rozpocznie się o godzinie 16.00 na Górniczej 35. ZAPRASZAMY!

czytaj dalej

»WYNIKI MAJER A KLASY

8.kolejka
Quo Vadis Makoszowy 0:2 Start Sierakowice
KS Zabrze-Grzybowice 0:1 Zryw Radonia
Gwarek Zabrze 8:0 Wilki Wilcza
Olimpia Pławniowice 1:6 MKS Zaborze
Ruch Kozłów 0:2 Walka Zabrze
Orzeł Stanica 3:7 Młodość Rudno
Zamkowiec Toszek 1:1 Carbo Gliwce
Naprzód Żernica 1:0 Sokół Łany Wielkie
Pauza: Tempo Paniówki

»TABELA MAJER A KLASY

M. Nazwa drużyny Mecze PKT
1 Zamkowiec Toszek 7 17
2 Start Sierakowice 6 16
3 Walka Zabrze 6 15
4 Tempo Paniówki 7 13
.. ………….. .. ..
8 Młodość Rudno 7 10
9 Naprzód Żernica 6 10
10 Gwarek Zabrze 6 9

Pełna tabela

»WSPIERAJĄ NAS

»WYNIKI EUROTECH C KLASY

5.kolejka
Leśnik Łącza 3:2 Sośnica II Gliwice
Naprzód II Żernica 0:2 KS Zabrze-Grzybowice II
Burza II Borowa Wieś 6:2 Korona Bargłówka
Naprzód Łubie 3:0 Kłodnica Gliwice
Tempo II Paniówki 5:1 Sokół II Łany Wielkie
Pauza: Orły Bojszów

»TABELA EUROTECH C KLASY

M. Nazwa drużyny Mecze PKT
1 Burza II Borowa Wieś 4 12
2 Tempo II Paniówki 4 9
3 Sośnica II Gliwice 4 9
4 Leśnik Łącza 4 7
5 Korona Bargłówka 3 6
6 Orły Bojszów 4 6
7 Naprzód II Żernica 4 4
8 Kłodnica Gliwice 4 4
9 KS Zabrze-Grzybowice II 3 1
10 Sokół II Łany Wielkie 3 1
11 Naprzód Łubie 3 0

»WSPIERAJĄ NAS