»POGODA

»PODGLĄD BOISKA

»ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

eSkarbonka WOŚP

Kliknij w koszulkę i wspieraj Orkiestrę Razem z Nami!

Kliknij w serce i wspieraj Orkiestrę Razem z Nami!

AKTUALNOŚCI

Sto lat Marcin!

Sto lat Marcin!

Dziś swoje urodziny obchodzi Marcin Szmidt. Naszemu zawodnikowi życzymy dużo zdrowia, samych...

czytaj dalej
Kubki na WOŚP

Kubki na WOŚP

Zapraszamy wszystkich chętnych do zakupu naszego klubowego kubka z limitowanej serii "30 finał...

czytaj dalej
Sto lat Zbyszek!

Sto lat Zbyszek!

Dziś swoje urodziny obchodzi Zbigniew Sodel. Naszemu zawodnikowi życzymy dużo zdrowia, samych...

czytaj dalej

SEZON 2021/2022

»NASTĘPNY MECZ

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

»WYNIKI MAJER A KLASY

15.kolejka
Naprzód Żernica 3:1 Tempo Paniówki
Zryw Radonia 2:4 KS 94 Rachowice
Tempo Paniówki 10:0 Zryw Radonia
Walka Zabrze 0:1 Concordia Knurów
Zamkowiec Toszek 0:1 Tęcza Wielowieś
Gwarek Zabrze 4:2 Carbo Gliwice
Młodość Rudno 4:1 Naprzód Świbie
MKS Zaborze 2:1 Sokół Łany Wielkie
Terminarz naszej drużyny w sezonie 2021/2022

 

»TABELA MAJER A KLASY

M. Nazwa drużyny Mecze PKT
1 Concordia Knurów 15 40
2 KS 94 Rachowice 15 35
3 Gwarek Zabrze 15 31
4 Naprzód Żernica 15 28
5 Sokół Łany Wielkie 15 26
6 Gwarek II Ornontowice 15 26
7 Tempo Paniówki 15 25
8 Tęcza Wielowieś 15 25
Pełna tabela

»NASTĘPNY MECZ

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

»WYNIKI EUROTECH C KLASY

13.kolejka
Sośnica II Gliwice 3:1 Naprzód II Żernica
Piast Pawłów 2:1 Ślązak Bycina
Pogoń Ziemięcice 4:1 Orły Bojszów
Tempo II Paniówki 4:0 Kłodnica Gliwice
Korona Bargłówka 0:3 Zabrze-Grzybowice II
LKS 45 Bujaków 2:4 Naprzód Łubie
Pauza: Brasil-Florian Czekanów
Terminarz naszej drużyny w sezonie 2020/2021

»TABELA EUROTECH C KLASY

M. Nazwa drużyny Mecze PKT
1 Piast Pawłów 12 34
2 Ślązak Bycina 12 30
3 Sośnica II Gliwice 12 25
4 Pogoń Ziemięcice 12 23
5 Zabrze-Grzybowice II 12 17
6 Orły Bojszów 12 16
7 Tempo II Paniówki 12 15
Pełna tabela

FOTORELACJE

»SENIORZY

WSPIERAJĄ NAS