Pierwszy mecz rezerw u siebie

Pierwszy mecz rezerw u siebie

W 17.kolejce Eurotech C klasy na własne boisko wrócą zawodnicy drugiej drużyny, którzy zmierzą się z Orłami Bojszów. Mecz odbędzie się w niedzielę, o godzinie 17.00. Na Facebooku zapraszamy do typowania wyniku.

czytaj dalej
Czas na Carbo

Czas na Carbo

W sobotę kolejny mecz naszej drużyny w Majer A klasie, drużyna Damiana Kraski zagra u siebie z Carbo Gliwice. Początek meczu o godzinie 17.00. ZAPRASZAMY!  Na Facebooku zapraszamy do typowania wyniku. 

czytaj dalej
Wyjazd do Zabrza

Wyjazd do Zabrza

W środowe popołudnie drużyna Damiana Kraski w ramach 27.kolejki Majer A klasy zagra na wyjeździe z Gwarkiem Zabrze. Zawody rozpoczną się o godzinie 18.00. Na Facebooku zapraszamy do typowania wyniku.

czytaj dalej
Szczęście nam nie sprzyjało. Naprzód 2:2 Carbo Gliwice

Przełamanie. Naprzód 2:0 Zryw Radonia

Po dwóch porażkach z rzędu nasza drużyna przystępowała do sobotniego meczu 26.kolejki Majer A klasy, w którym na własnym boisku podejmowała Zryw Radonia. Od pierwszego gwizdka sędziego to Naprzód dominuje na boisku i próbuje konstruować akcje od własnej bramki. Jednak...

czytaj dalej
Po kolejne zwycięstwo

Po kolejne zwycięstwo

Po kolejne zwycięstwo udadzą się nasze rezerwy w niedzielę do Zabrza, gdzie zmierzą się z drugą drużyną KS Zabrze-Grzybowice. Początek spotkania o godz. 11.00. Na Facebooku zapraszamy do typowania wyniku.

czytaj dalej