W niedzielne przedpołudnie nasza drużyna grała na wyjeździe z KS Zabrze-Grzybowice II. Mecz od pierwszego gwizdka jest dosyć wyrównany, dużo walki w środku boiska, oba zespoły stworzyły sobie też parę dogodnych okazji bramkowych, ostatecznie do przerwy 0:0.

W drugiej połowie do bólu skuteczni byli gospodarze, zdobywając w 30 minut cztery bramki. Niestety nie można było powiedzieć tego o naszych zawodnikach, którzy mimo kilku okazji nie potrafili umieścić piłki w siatce.

Za tydzień nasza drużyna pauzuje, a kolejny mecz rozegra w sobotę 2 października na wyjeździe ze Ślązakiem Bycina.

KS Zabrze-Grzybowice II – Naprzód II Żernica 4:0 (0:0)