W zaległej 19.kolejce Majer A klasy Naprzód udał się do Sierakowic na mecz z liderującym w tabeli Startem. Spotkanie rozpoczyna się od przewagi gospodarzy, którą szybko dokumentują golem. Kolejny raz, w tym sezonie nonszalancja i szkolne błędy naszych zawodników w defensywie powodują, że tracimy gola, a następnie musimy bardzo mocno pracować, żeby dojść do jakiejkolwiek okazji bramkowej.

W pierwszej połowie, zawodnicy gospodarzy jeszcze trzykrotnie, wykorzystują „postawę” naszego zespołu w obronie i do przerwy jest już praktycznie po meczu. W drugie części spotkania, zawody jak na A klasę stoją na bardzo dobrym poziomie, oba zespoły chcą grać piłką. Szkoda, że nasza drużyna nie prezentowała się tak przed przerwą. Bez wątpienia na taki przebieg gry wpływ miał wynik, bo wysokie prowadzenie graczy Startu sprawiło, że wyszli z większym spokojem na drugą część zawodów, mimo to rywale drugie 45-minut kończą zwycięstwem 2:0, a cały mecz wygraną 6:0.

Ostatnie wyniki, a przede wszystkim postawa naszego zespołu na boisku w ostatnich spotkaniach nie napawa do optymizmu, dlatego trzeba wszystko przeanalizować, wyciągnąć wnioski i w kolejnym meczu pokazać na co stać nasz zespół, bo stać go na wiele.

Protokół meczowy pojawi się wkrótce, po tym jak sędzia umieść go w systemie Extranet.