Po dwóch wyjazdowych kolejkach, w sobotę nasi zawodnicy wrócili na Górniczą 35, podejmując w siódmym meczu sezonu Młodość Rudno. Od pierwszego gwizdka sędziego zawodnicy trenera Dankowskiego dominują na boisku i już w 2 minucie Łukasz Balon wykorzystuje podanie powracającego po kontuzji Pawła Madeja i otwiera wynik meczu.

Nasz zespół od razu próbuje podwyższyć prowadzenie, ale w 12 minucie przeciwnicy zagrywają długą piłkę z defensywy w kierunku swojego napastnika, ten mija naszego bramkarza i z dość ostrego konta umieszcza piłkę w siatce.

Bramka rywali nie podłamała naszej drużyny, ataki przyniosły efekt w 33 minucie kiedy Michał Zieliński podaje do Tomasza Sokołowskiego, a ten pokonuje goalkeepera Młodości. Mimo jeszcze paru okazji do przerwy Naprzód prowadzi 2:1.

W drugiej połowie przewaga naszego zespołu nie jest już aż tak widoczna, mimo to nie przeszkadza to jeszcze dwa razy umieścić piłkę w siatce Młodości. W 75 i 77 minucie bramki zdobywają Łukasz Balon i Rafał Wybierek, a przy golach podobnie jak przed przerwą asystują Michał Zieliński i Paweł Madej.

W 80 minucie błyskawiczne dwie żółte kartki otrzymuje Michał Zieliński, za wykazywanie swojego niezadowolenia po błędnej decyzji sędziego asystenta na temat spalonego. Mimo gry w osłabieniu do końca zawodów wynik się już nie zmienił i trzy punkty zostały w Żernicy.

Naprzód Żernica – Młodość Rudno 4:1 (2:1)