Przerwa między rundami w zabrzańskiej Serie A była jak zawsze długa, dlatego zapraszamy, do przypomnienia sobie jak wyglądają poszczególne klasyfikacje oraz tabela Majer A klasy po spotkaniach rozegranych jesienią 2018 roku.

Klasyfikacja strzelców

  1. Grzegorz Górka (Concordia) – 19 bramek
  2. Mirosław Nowak (Młodość) – 15
  3. Łukasz Balon (Naprzód) – 14
  4. Jarosław Włodarz (Gwiazda), Paweł Skowiera (Burza) – 10
  5. Patryk Kucharz (Burza) – 9
  6. Sebastian Prochota (Młodość), Adam Pietrek (Ruch), Dawid Jedziniak (Orzeł) – 8
  7. Kamil Wyciślik, Sławomir Kantor (obaj ŁTS), Mateusz Adamczyk, Krzysztof Szala (obaj Gwiazda), Patryk Nalepa (Concordia), Jarosław Piewko, Łukasz Janczarek (obaj Start), Seweryn Stojak (Społem),  Dawid Piwko (Gwarek) – 7

Klasyfikacja minut

  1. Kamil Lisok, Kamil Spyrka (obaj Olimpia), Krzysztof Balon (Naprzód), Tomasz Białek (Zamkowiec), Łukasz Górczyk (Gwiazda), Patryk Schmatolla (Społem), Wojciech Antoniuk (Start) – 1440 minut
  2. Adrian Trojanowski (Burza), Dawid Jedziniak (Orzeł) – 1420
  3. Artur Drewniok (Orzeł) – 1412
  4. Grzegorz Górka (Concordia), Szymon Bartosik (Gwarek) – 1410

Klasyfikacja żółtych kartek

  1. Mateusz Kokoszka (Zryw) – 8 kartek
  2. Jakub Czyżewski (Naprzód) – 7
  3. Marek Koloch (Zamkowiec) – 6
  4. Mateusz Gold (Młodość), Jakub Kozłowski (Zaborze), Dawid Golasiński (Ruch), Sławomir Kantor (ŁTS), Łukasz Balon (Naprzód), Adam Bogdanowicz, Patryk Kucharz (obaj Burza), Daniel Marzec (Społem) – 5

Klasyfikacja bezpośrednich czerwonych kartek

  1. Krzysztof Dłubała (ŁTS) – 2 kartki
  2. Marcel Grochla, Łukasz Kałuża, Mateusz Kokoszka, Paweł Front, Marek Kokoszka, Szymon Hatłas (wszyscy Zryw), Kamil Pawłowski (Zaborze), Dawid Jurałowicz, Michał Trzaska (obaj Społem), Sebastian Lachman (Zamkowiec), Kamil Wyciślik, Rafał Perczyński, Piotr Gogolok (wszyscy ŁTS), Paweł Madej, Kamil Maj (obaj Naprzód), Patryk Oleś, Damian Dudek (obaj Sokół), Remigiusz Wydrzyński (Carbo), Piotr Zaczek (Burza), Jacek Porembski (Gwiazda), Sebastian Sieja (Ruch) – 1

Klasyfikacja czystych kont

  1. Damian Misiak (Concordia) – 8 czyste konta
  2. Kamil Lisok (Olimpia), Patryk Bytnar (Gwiazda), Tomasz Kasprzik (ŁTS) – 6
  3. Krzysztof Balon (Naprzód) – 5
  4. Kamil Giemza (Zamkowiec), Łukasz Kałuża (Zryw) – 4
  5. Paweł Zgoda (Młodość),  Dominik Brzozowski (Zaborze), Patryk Lawacz (ŁTS) – 3
  6. Artur Hajnsz, Patryk Wasilewski (obaj Burza), Michał Bednarz (Zaborze), Tobiasz Pszczoliński (Gwarek)  – 2
  7. Adrian Kallus (Zamkowiec), Damian Szmyd (Gwarek), Damian Dudek (Sokół), Mateusz Neugebauer (Start), Dawid Ziarnik (Carbo), Michał Trzaska (Społem), Przemysław Majdecki (Ruch), Mateusz Galwas (ŁTS) – 1

Klasyfikacja żółtych kartek (drużyna)

  1. Naprzód Żernica – 34 kartek
  2. Ruch Kozłów, Zryw Radonia – 33
  3. Burza Borowa Wieś – 28
  4. Start Sierakowice – 27
  5. ŁTS Łabędy – 26
  6. Społem Zabrze, Zaborze Zabrze – 24
  7. Gwiazda Chudów – 23

Klasyfikacja bezpośrednich czerwonych kartek (drużyna)

  1. Zryw Radonia – 6 kartek
  2. ŁTS Łabędy – 5
  3. Społem Zabrze, Naprzód Żernica, Sokół Łany Wielkie – 2
  4. Zaborze Zabrze, Zamkowiec Toszek, Carbo Gliwice, Burza Borowa Wieś, Gwiazda Chudów, Ruch Kozłów – 1

Klasyfikacja czystych kont (drużyna)

  1. ŁTS Łabędy – 9 czystych kont
  2. Concordia Knurów – 8
  3. Gwiazda Chudów, Olimpia Pławniowice – 6
  4. Naprzód Żernica, Zamkowiec Toszek, Zaborze Zabrze – 5
  5. Zryw Radonia, Burza Borowa Wieś – 4
  6. Młodość Rudno, Gwarek Zabrze – 3
  7. Sokół Łany Wielkie, Start Sierakowice, Społem Zabrze, Carbo Gliwice, Ruch Kozłów – 1

Wszystkie dane na temat: bramek, kartek i rozegranych minut przez zawodników pochodzą ze strony laczynaspilka.pl