W weekend zawodnicy wybiegli po raz dziesiąty na boiska Majer A klasy. W zeszłej kolejce aż pięć razy wygrywali goście, dwa zwycięstwa odnieśli gospodarze, a w jednym meczu zespoły podzieliły się punktami.

Piłka wpadała do siatki 28 razy, co daje 3,5 gola na mecz. Najwięcej (5) bramek w tej serii gier strzelono, aż na trzech obiektach: w Borowej Wsi (Burza – Naprzód 3:2), Radonii (Zryw – Tempo 2:3) i Rudnie (Młodość – Carbo 4:1). Najmniej (1) goli zobaczyli w Toszku, gdzie gospodarze przegrali ze Startem 0:1.

Sędziowie pokazali 15 żółtych i trzy bezpośrednie czerwone kartki.

 

Wyniki 10.kolejki Majer A klasy

Zryw Radonia – Tempo Paniówki 2:3
(Mateusz Kałuża, Dariusz Kokoszka – Marcin Modrzyński, Mateusz Bogumiło, Mateusz Woźnica)

Młodość Rudno – Carbo Gliwice 4:1

(Mirosław Nowak 2, Mateusz Gold, Szymon Brzoza – Szymon Maksym)

Zamkowiec Toszek – Start Sierakowice 0:1
(Łukasz Janczarek)

Gwarek Zabrze – MKS Zaborze 1:2
(Jakub Szczęsny – Grzegorz Ochwat, Arkadiusz Ślesiński)

Olimpia Pławniowice – Orzeł Stanica 1:2
(Łukasz Wróbel – Adrian Jędrasik, Kamil Spyrka sam.)

Walka Zabrze – Sokół Łany Wielkei 1:1
(Mateusz Jurzysta – Tomasz Matuszek)

Ruch Kozłów – Gwiazda Chudów 0:4

(Mateusz Adamczyk 2, Sebastian Kubisz, Mateusz Domagała)

Burza Borowa Wieś – Naprzód Żernica 3:2
(Bartłomiej Łebek, Dawid Magnor, Dawid Zygmunt – Michał Zieliński, Patryk Niebrzydowski)

 

 

Klasyfikacja strzelców

  1. Mirosław Nowak (Młodość) – 12 bramek
  2. Mateusz Adamczyk (Gwiazda) – 11
  3. Michał Sałek (Zryw) – 10
  4. Damian Witecki (Zamkowiec), Michał Zieliński (Naprzód), Mateusz Woźnica, Mateusz Bogumiło (obaj Tempo) – 8
  5. Marcin Modrzyński (Tempo), Paweł Skowiera (Burza) – 7

Klasyfikacja czystych kont

  1. Piotr Pietryga (Gwarek) – 4 czyste konta
  2. Patryk Bytnar (Gwiazda), Dawid Szulc (Naprzód), Paweł Konopka (Tempo) – 3
  3. Paweł Wasilewski (Burza), Paweł Szombierski (Orzeł), Paweł Zgoda (Młodość), Dominik Brzozowski (MKS), Mateusz Szechyński (Start), Krzysztof Balon (Naprzód) – 2

Klasyfikacja minut

  1. 17 zawodników – 900 minut (100%)

Klasyfikacja żółtych kartek

  1. Piotr Gliński (Start) Jan Kokoszka, Dariusz Kokoszka (obaj Zryw), Mateusz Rzeźnik, Mateusz Koloch (obaj Zamkowiec) – 4 żółte kartki
  2. 23 zawodników – 3

Klasyfikacja czerwonych kartek

  1. Damian Lange (Ruch), Tomasz Sokołowski, Jakub Czyżewski (obaj Naprzód) Marek Koloch (Zamkowiec), Łukasz Wróbel, Wojciech Steuer (obaj Olimpia), Tomasz Dobrzyński (Start), Mateusz Kokoszka, Klaudiusz Kokoszka, Mateusz Musiałek (wszyscy Zryw), Wojciech Stasiło (Orzeł), Marek Chojnacki, Dariusz Sawicki (obaj Młodość), Łukasz Mostowicz (Carbo), Robert Rosa (Burza) – 1 czerwona kartka

Klasyfikacja żółtych kartek (drużyna)

  1. Naprzód Żernica – 25 żółtych kartek
  2. Zryw Radonia – 23
  3. Zamkowiec Toszek – 22
  4. Ruch Kozłów – 21
  5. Start Sierakowice – 18
  6. Burza Borowa Wieś,  – 17
  7. Młodość Rudno, Walka Zabrze – 16

Klasyfikacja czerwonych kartek (drużyna)

  1. Zryw Radonia – 3 czerwone kartki
  2. Naprzód Żernica, Olimpia Pławniowice, Młodość Rudno – 2
  3. Ruch Kozłów, Start Sierakowice, Orzeł Stanica, Zamkowiec Toszek, Carbo Gliwice, Burza Borowa Wieś – 1

Klasyfikacja czystych kont (drużyna)

  1. Gwiazda Chudów, Gwarek Zabrze, Naprzód Żernica – 4 czyste konto
  2. Tempo Paniówki, Burza Borowa Wieś, Młodość Rudno – 3
  3. Start Sierakowice, MKS Zaborze, Orzeł Stanica, Ruch Kozłów – 2
  4. Sokół Łany Wielkie, Olimpia Pławniowice, Walka Zabrze, Zamkowiec Toszek  – 1

 

Tabela Majer A klasy [kliknij] UWAGA!! Ze względu na problemy techniczne ze stroną tabela nie została zaktualizowana

Wszystkie dane na temat: bramek, kartek i rozegranych minut przez zawodników pochodzą ze strony laczynaspilka.pl