Powoli przygotujemy się do końca rundy jesiennej, w zeszły weekend została rozegrana już 13.kolejka spotkań. W ośmiu zawodach cztery razy wygrywali gospodarze, trzy razy goście, jeden mecz zakończył się podziałem punktów.

Piłka wpadała do siatki łącznie 35 razy, co daje średnią 4,38 bramki na mecz.

Sędziowie pokazali zawodnikom 19 żółtych i jedną bezpośrednią czerwoną kartkę.

 

Wyniki 13.kolejki Majer A klasy

Olimpia Pławniowice – Sokół Łany Wielkie 5:3
(Kamil Spyrka 2, Sebastian Bednarek, Jarosław Niedźwiedź, Kewin Cimerman – Tomasz Matuszek 2, Tomasz Kołaciński)

Burza Borowa Wieś – Start Sierakowice 2:1

(Patryk Kucharz, Bartłomiej Łebek – Jakub Sikora)

Carbo Gliwice – Gwarek Zabrze 1:3
(Szymon Maksym – Marek Ptak 2, Przemysław Zięba)

Naprzód Żernica – Orzeł Stanica 3:0
(Paweł Madej 3)

MKS Zaborze – Zryw Radonia
(Bartłomiej Jeziorski – Michał Sałek, Dariusz Kokoszka)

Tempo Paniówki – Młodość Rudno 2:3
(Paweł Brosz, Mateusz Woźnica – Mirosław Nowak 2, Bartłomiej Pankowski)

Gwiazda Chudów – Walka Zabrze 2:1

(Patrycjusz Botor, Krzysztof Szala – Przemysław Nowak)

Zamkowiec Toszek – Ruch Kozłów 3:3
(Robert Zwiorek, Szymon Szafraniec, Dominik Klak – Łukasz Borkowski, Patryk Marek, Marcin Szubert)

 

 

Klasyfikacja strzelców

  1. Mirosław Nowak (Młodość) – 14 bramek
  2. Mateusz Adamczyk (Gwiazda) – 12
  3. Paweł Skowiera (Burza), Michał Sałek (Zryw) – 11
  4. Mateusz Woźnica (Tempo)  – 10
  5. Michał Zieliński (Naprzód) – 9

Klasyfikacja czystych kont

  1. Patryk Bytnar (Gwiazda), Piotr Pietryga (Gwarek) – 4 czyste konta
  2. Mateusz Szechyński (Start), Paweł Wasilewski (Burza), Dawid Szulc, Krzysztof Balon (obaj Naprzód), Paweł Konopka (Tempo) – 3
  3. Artur Hajnsz (Burza), Paweł Szombierski (Orzeł), Paweł Zgoda (Młodość), Dominik Brzozowski (MKS), Bartosz Nowacki (Gwarek) – 2

Klasyfikacja minut

  1. 12 zawodników – 1170 minut (100%)

Klasyfikacja żółtych kartek

  1. Mateusz Rzeźnik (Zamkowiec), Mateusz Kokoszka (Zryw), Bartłomiej Pankowski, Mateusz Gold (obaj Młodość) – 5 żółtych kartek
  2. Jakub Podyma (MKS) Sebastian Kubisz (Gwiazda), Damian Gilewski, Sebastian Brodziński (obaj Orzeł), Piotr Petzelt (Walka), Piotr Gliński (Start) Jan Kokoszka, Dariusz Kokoszka (obaj Zryw), Mateusz Koloch (Zamkowiec), Daniel Jóźwik (Tempo), Adam Bogdanowicz, Patryk Kucharz (obaj Burza), Tomasz Sokołowski (Naprzód) – 4

Klasyfikacja czerwonych kartek

  1. Damian Lange (Ruch), Damian Kraska, Tomasz Sokołowski, Jakub Czyżewski (wszyscy Naprzód) Marek Koloch, Tomasz Białek (obaj Zamkowiec), Łukasz Wróbel, Wojciech Steuer (obaj Olimpia), Tomasz Dobrzyński (Start), Mateusz Kokoszka, Klaudiusz Kokoszka, Mateusz Musiałek (wszyscy Zryw), Wojciech Stasiło (Orzeł), Marek Chojnacki, Dariusz Sawicki, Damian Klonek, Christoph Sacher (wszyscy Młodość), Łukasz Mostowicz (Carbo), Robert Rosa (Burza) – 1 czerwona kartka

Klasyfikacja żółtych kartek (drużyna)

  1. Ruch Kozłów  – 29 żółtych kartek
  2. Zryw Radonia, Naprzód Żernica – 28
  3. Zamkowiec Toszek, Walka Zabrze – 25
  4. Młodość Rudno –  24
  5. Start Sierakowice, Burza Borowa Wieś – 21

Klasyfikacja czerwonych kartek (drużyna)

  1. Młodość Rudno – 4 czerwone kartki
  2. Naprzód Żernica, Zryw Radonia – 3
  3. Zamkowiec Toszek, Olimpia Pławniowice – 2
  4. Ruch Kozłów, Start Sierakowice, Orzeł Stanica, Carbo Gliwice, Burza Borowa Wieś – 1

Klasyfikacja czystych kont (drużyna)

  1. Gwarek Zabrze, Gwiazda Chudów – 6 czystych kont
  2. Naprzód Żernica – 5
  3. Burza Borowa Wieś – 4
  4. Start Sierakowice, Tempo Paniówki, Młodość Rudno – 3
  5. MKS Zaborze, Orzeł Stanica, Ruch Kozłów – 2
  6. Sokół Łany Wielkie, Olimpia Pławniowice, Walka Zabrze, Zamkowiec Toszek  – 1

 

Tabela Majer A klasy [kliknij] UWAGA!! Ze względu na problemy techniczne ze stroną tabela nie została zaktualizowana

Wszystkie dane na temat: bramek, kartek i rozegranych minut przez zawodników pochodzą ze strony laczynaspilka.pl