Koniec sezonu 2018/2019 zbliża się wielkimi krokami, za nami przedostatni weekend z Majer A klasą. Na mecz do Borowej Wsi nie dojechali zawodnicy Carbo, dlatego w 32.kolejce rozegrano siedem spotkań, a w nich trzy razy wygrywali goście, również trzy spotkania zakończyły się podziałami punktów, tylko raz pełną pulę zgarnęli gospodarze.

Piłka wpadała do siatki 33 razy, co daje 4,71 gola na mecz. Najwięcej (10) bramek zostało strzelonych w Sierakowicach, gdzie miejscowy Start przegrał z Zamkowcem Toszek, aż 1:9. Żadnego gola nie zobaczyli kibice na zawodach pomiędzy Zrywem, a Naprzodem.

Arbitrzy pokazali graczom 21 żółtych kartek.

 

Wyniki 32.kolejki Majer A klasy

Burza Borowa Wieś – Carbo Gliwice 3:0 walkower
(goście nie przyjechali na spotkanie)

Zryw Radonia – Naprzód Żernica 0:0

Start Sierakowice – Zamkowiec Toszek 1:9
(Arkadiusz Nowak – Damian Witecki 5, Jarosław Szadurski 2, Paweł Konopiński, Szymon Szafraniec)

Gwarek Zabrze – Olimpia Pławniowice 1:1
(Kamil Gałęziok – Łukasz Gruszka)

Ruch Kozłów – MKS Zaborze 0:3
(Dawid Jaślan, Rafał Mosgalik, Oskar Skrzyniarz)

Młodość Rudno – Społem Zabrze 2:5
(Przemysław Jóźwiak, Mirosław Nowak – Adrian Modelski 2, Kamil Łysiak, Artur Łochunko, Krzysztof Rygol sam.)

Concordia Knurów – Gwiazda Chudów 2:1
(Grzegorz Górka, Grzegorz Suchanek – Mariusz Mikusz)

ŁTS Łabędy – Sokół Łany Wielkie 4:4
(Sławomir Kantor 2, Piotr Sigmundzik, Łukasz Magiera – Mateusz Raczyński 2, Tomasz Matuszek, Wojciech Słapiński)

 

 

Klasyfikacja strzelców

  1. Mirosław Nowak (Młodość) – 32 bramek
  2. Grzegorz Górka (Concordia) – 30
  3. Łukasz Balon (Naprzód), Mateusz Raczyński (Sokół) – 25
  4. Jarosław Piewko (Start) – 21
  5. Sławomir Kantor (ŁTS), Sebastian Prochota (Młodość), Mateusz Adamczyk (Gwiazda) – 18
  6. Paweł Skowiera (Burza) – 17
  7. Jakub Podyma (Zaborze),– 16
  8. Patryk Kucharz (Burza), Jarosław Włodarz (Gwiazda), Damian Witecki (Zamkowiec) – 15
  9. Krzysztof Szala (Gwiazda) – 13
  10. Patryk Nalepa (Concordia), Jarosław Szadurski (Zamkowiec)  – 12

Klasyfikacja minut

  1. Kamil Spyrka (Olimpia) – 2769 minut
  2. Rafał Samol (Olimpia) – 2722
  3. Patryk Schmatolla (Społem) – 2700
  4. Łukasz Górczyk (Gwiazda) – 2687
  5. Grzegorz Górka (Concordia) –  2660
  6. Mirosław Nowak (Młodość) – 2605
  7. Wojciech Antoniuk (Start) – 2601
  8. Jarosław Piewko (Start) – 2599
  9. Tomasz Białek (Zamkowiec) – 2596
  10. Damian Misiak (Concordia) – 2520

Klasyfikacja żółtych kartek

  1. Mateusz Kokoszka (Zryw) – 16
  2. Jakub Czyżewski (Naprzód) – 11
  3. Dariusz Kokoszka (Zryw), Marek Koloch (Zamkowiec) – 10
  4. Patryk Kucharz (Burza) – 9
  5. Piotr Gliński (Start), Kamil Maj (Naprzód), Adam Bogdanowicz (Burza), Maciej Solczak (Carbo) – 8
  6. Mateusz Miczka, Mateusz Kisiel, Mateusz Adamczyk (wszyscy Gwiazda), Sławomir Kantor, Krzysztof Dłubała (obaj ŁTS),Wojciech Antoniuk, Sławomir Andrzejaszek (obaj Start), Mateusz Rzeźnik (Zamkowiec), Marcin Folwaczny (Ruch), Marek Kokoszka (Zryw) – 7

Klasyfikacja bezpośrednich czerwonych kartek

  1. Kamil Maj (Naprzód), Krzysztof Dłubała (ŁTS) – 2 kartki
  2. Klaudiusz Kałuża, Marcel Grochla, Łukasz Kałuża, Mateusz Kokoszka, Paweł Front, Marek Kokoszka, Szymon Hatłas, Patryk Mazalik (wszyscy Zryw), Kamil Pawłowski (Zaborze), Dawid Jurałowicz, Michał Trzaska, Daniel Marzec (wszyscy Społem), Sebastian Lachman, Mateusz Rzeźnik (obaj Zamkowiec), Kamil Wyciślik, Rafał Perczyński, Piotr Gogolok (wszyscy ŁTS), Paweł Madej, Paweł Kober (obaj Naprzód), Patryk Oleś, Damian Dudek (obaj Sokół), Remigiusz Wydrzyński (Carbo), Piotr Zaczek, Mariusz Schymczyk (obaj Burza), Jacek Porembski (Gwiazda), Sebastian Sieja, Łukasz Kropielnicki, Mateusz Król (wszyscy Ruch) – 1

Klasyfikacja czystych kont

  1. Patryk Bytnar (Gwiazda) – 12 czystych kont
  2. Damian Misiak (Concordia) – 11
  3. Łukasz Kałuża (Zryw), Patryk Lawacz, Tomasz Kasprzik (obaj ŁTS) – 7
  4. Dominik Brzozowski (Zaborze), Kamil Giemza (Zamkowiec), Damian Szmyd (Gwarek), Kamil Lisok (Olimpia) – 6
  5. Paweł Zgoda (Młodość), Dawid Szulc, Krzysztof Balon (obaj Naprzód) – 5
  6. Henryk Szymański (Olimpia), Patryk Wasilewski (Burza) – 4

Klasyfikacja żółtych kartek (drużyna)

  1. Zryw Radonia – 78 kartek
  2. Ruch Kozłów – 66
  3. Naprzód Żernica – 64
  4. Start Sierakowice – 54
  5. Gwiazda Chudów – 51
  6. Burza Borowa Wieś, ŁTS Łabędy – 50
  7. Carbo Gliwice – 41

Klasyfikacja bezpośrednich czerwonych kartek (drużyna)

  1. Zryw Radonia – 8 kartek
  2. ŁTS Łabędy – 5
  3. Społem Zabrze, Naprzód Żernica – 4
  4. Ruch Kozłów – 3
  5. Zamkowiec Toszek, Sokół Łany Wielkie, Burza Borowa Wieś – 2
  6. Zaborze Zabrze, Carbo Gliwice, Gwiazda Chudów – 1

Klasyfikacja czystych kont (drużyna)

  1. ŁTS Łabędy – 15 czystych kont
  2. Gwiazda Chudów – 12
  3. Concordia Knurów – 11
  4. Olimpia Pławniowice, Naprzód Żernica – 10
  5. Zaborze Zabrze, Gwarek Zabrze – 8
  6. Zamkowiec Toszek, Burza Borowa Wieś, Zryw Radonia – 7
  7. Młodość Rudno – 5
  8. Start Sierakowice – 3
  9. Ruch Kozłów – 2
  10. Sokół Łany Wielkie, Społem Zabrze, Carbo Gliwice – 1

 

Tabela Majer A klasy

Wszystkie dane na temat: bramek, kartek i rozegranych minut przez zawodników pochodzą ze strony laczynaspilka.pl