W środę 12 czerwca (jedno spotkanie we wtorek) została rozegrana przedostatnia kolejka Majer A klasy. Osiem meczów zakończyło się czterema zwycięstwami zarówno gospodarzy, jak i gości.

Piłka lodowała w siatce 31 razy, co daje 3,88 gola na spotkanie. Najwięcej (8) bramek strzelono w Ostropie, gdzie Carbo przegrało z Młodością Rudno 3:5. Najmniej (1), bo tylko jednego gola zobaczyli kibice w meczu MKS – Start, zakończonym zwycięstwem gości.

Sędziowie pokazali 13 żółtych kartek.

 

Wyniki 33.kolejki Majer A klasy

Carbo Gliwice – Młodość Rudno 3:5
(Zbigniew Sodel, Jarosław Ludera,Jakub Stryjek – Mirosław Nowak 3, Sebastian Prochota 2)

Naprzód Żernica – Gwarek Zabrze 5:1

(Łukasz Balon 2, Michał Zieliński, Paweł Madej, Jacek Kęsik – Kamil Gałęziok)

Zamkowiec Toszek – Concordia Knurów 0:4
(Grzegorz Górka 3, Patryk Nalepa)

Olimpia Pławniowice – Orzeł Stanica 3:1
(Marek Nandzik 2, Łukasz Wróbel – Dawid Jedziniak)

MKS Zaborze – Start Sierakowice 0:1
(Łukasz Janczarek)

Społem Zabrze – Ruch Kozłów 0:2
(Łukasz Borkowski, Paweł Zajączkowski)

Gwiazda Chudów – ŁTS Łabędy 2:1
(Patrycjusz Botor, Mateusz Adamczyk – Sławomir Kantor)

Sokół Łany Wielkie – Zryw Radonia 2:1
(Tomasz Matuszek, Wojciech Słapiński – Michał Sałek)

 

 

Klasyfikacja strzelców

  1. Mirosław Nowak (Młodość) – 35 bramek
  2. Grzegorz Górka (Concordia) – 33
  3. Łukasz Balon (Naprzód) – 27
  4. Mateusz Raczyński (Sokół) – 25
  5. Jarosław Piewko (Start) – 21
  6. Sebastian Prochota (Młodość) – 20
  7. Sławomir Kantor (ŁTS), Mateusz Adamczyk (Gwiazda) – 19
  8. Paweł Skowiera (Burza) – 17
  9. Jakub Podyma (Zaborze) – 16
  10. Patryk Kucharz (Burza), Jarosław Włodarz (Gwiazda), Damian Witecki (Zamkowiec) – 15
  11. Patryk Nalepa (Concordia), Krzysztof Szala (Gwiazda) – 13

Klasyfikacja minut

  1. Kamil Spyrka (Olimpia) – 2849 minut
  2. Rafał Samol (Olimpia) – 2812
  3. Patryk Schmatolla (Społem) – 2790
  4. Łukasz Górczyk (Gwiazda) – 2777
  5. Grzegorz Górka (Concordia) –  2750
  6. Mirosław Nowak (Młodość) – 2695
  7. Wojciech Antoniuk (Start) – 2691
  8. Jarosław Piewko (Start) – 2689
  9. Tomasz Białek (Zamkowiec) – 2686
  10. Damian Misiak (Concordia) – 2610

Klasyfikacja żółtych kartek

  1. Mateusz Kokoszka (Zryw) – 16
  2. Jakub Czyżewski (Naprzód) – 11
  3. Dariusz Kokoszka (Zryw), Marek Koloch (Zamkowiec) – 10
  4. Patryk Kucharz (Burza) – 9
  5. Piotr Gliński (Start), Kamil Maj (Naprzód), Adam Bogdanowicz (Burza), Maciej Solczak (Carbo), Dawid Golasiński (Ruch) – 8
  6. Mateusz Miczka, Mateusz Kisiel, Mateusz Adamczyk (wszyscy Gwiazda), Sławomir Kantor, Krzysztof Dłubała (obaj ŁTS),Wojciech Antoniuk, Sławomir Andrzejaszek (obaj Start), Mateusz Rzeźnik (Zamkowiec), Marcin Folwaczny (Ruch), Marek Kokoszka (Zryw), Jakub Stryjek (Carbo) – 7

Klasyfikacja bezpośrednich czerwonych kartek

  1. Kamil Maj (Naprzód), Krzysztof Dłubała (ŁTS) – 2 kartki
  2. Klaudiusz Kałuża, Marcel Grochla, Łukasz Kałuża, Mateusz Kokoszka, Paweł Front, Marek Kokoszka, Szymon Hatłas, Patryk Mazalik (wszyscy Zryw), Kamil Pawłowski (Zaborze), Dawid Jurałowicz, Michał Trzaska, Daniel Marzec (wszyscy Społem), Sebastian Lachman, Mateusz Rzeźnik (obaj Zamkowiec), Kamil Wyciślik, Rafał Perczyński, Piotr Gogolok (wszyscy ŁTS), Paweł Madej, Paweł Kober (obaj Naprzód), Patryk Oleś, Damian Dudek (obaj Sokół), Remigiusz Wydrzyński (Carbo), Piotr Zaczek, Mariusz Schymczyk (obaj Burza), Jacek Porembski (Gwiazda), Sebastian Sieja, Łukasz Kropielnicki, Mateusz Król (wszyscy Ruch) – 1

Klasyfikacja czystych kont

  1. Damian Misiak (Concordia), Patryk Bytnar (Gwiazda) – 12 czystych kont
  2. Łukasz Kałuża (Zryw), Patryk Lawacz, Tomasz Kasprzik (obaj ŁTS) – 7
  3. Dominik Brzozowski (Zaborze), Kamil Giemza (Zamkowiec), Damian Szmyd (Gwarek), Kamil Lisok (Olimpia) – 6
  4. Paweł Zgoda (Młodość), Dawid Szulc, Krzysztof Balon (obaj Naprzód) – 5
  5. Henryk Szymański (Olimpia), Patryk Wasilewski (Burza) – 4

Klasyfikacja żółtych kartek (drużyna)

  1. Zryw Radonia – 78 kartek
  2. Ruch Kozłów – 68
  3. Naprzód Żernica – 65
  4. Start Sierakowice – 54
  5. ŁTS Łabędy – 53
  6. Gwiazda Chudów – 52
  7. Burza Borowa Wieś – 50
  8. Carbo Gliwice – 42

Klasyfikacja bezpośrednich czerwonych kartek (drużyna)

  1. Zryw Radonia – 8 kartek
  2. ŁTS Łabędy – 5
  3. Społem Zabrze, Naprzód Żernica – 4
  4. Ruch Kozłów – 3
  5. Zamkowiec Toszek, Sokół Łany Wielkie, Burza Borowa Wieś – 2
  6. Zaborze Zabrze, Carbo Gliwice, Gwiazda Chudów – 1

Klasyfikacja czystych kont (drużyna)

  1. ŁTS Łabędy – 15 czystych kont
  2. Gwiazda Chudów, Concordia Knurów – 12
  3. Olimpia Pławniowice, Naprzód Żernica – 10
  4. Zaborze Zabrze, Gwarek Zabrze – 8
  5. Zamkowiec Toszek, Burza Borowa Wieś, Zryw Radonia – 7
  6. Młodość Rudno – 5
  7. Start Sierakowice – 4
  8. Ruch Kozłów – 3
  9. Sokół Łany Wielkie, Społem Zabrze, Carbo Gliwice – 1

 

Tabela Majer A klasy

Wszystkie dane na temat: bramek, kartek i rozegranych minut przez zawodników pochodzą ze strony laczynaspilka.pl