W pierwszej październikowej kolejce Majer A klasy odnotowaliśmy pięć zwycięstw gospodarzy, dwie wygrane gości oraz remis.

Piłka kończyła swoją drogę w siatce 29 razy, co daje średnią 3,63 bramki na mecz. Najwięcej (6) goli strzelono w Łanach Wielkich, gdzie miejscowy Sokół uległ Zrywowi Radonia 1:5. Bezbramkowo zakończyło się spotkanie Olimpia – Ruch.

Sędziowie pokazali 20 żółtych kartek.

 

Wyniki 9.kolejki Majer A klasy

Sokół Łany Wielkie – Zryw Radonia 1:5
(Sebastian Pyrka – Mateusz Kałuża, Łukasz Kałuża, Marcel Grochla 2, Grzegorz Marcinowski)

Walka Zabrze – Młodość Rudno 2:1

(Piotr Petzelt, Artur Osadnik – Mirosław Nowak)

Naprzód Żernica – Start Sierakowice 2:1
(Michał Zieliński, Mateusz Koleszko – Piotr Różowski)

Gwiazda Chudów – Gwarek Zabrze 2:1
(Mateusz Adamczyk 2 –  Karol Szulc)

Tempo Paniówki – Orzeł Stanica 4:0
(Marcin Modrzyński 2, Mateusz Bogumiło 2)

Zamkowiec Toszek – Carbo Gliwice 4:1
(Damian Witecki 2, Tomasz Białek, Wojciech Mikos – Michał Cygnarowski)

Olimpia Pławniowice – Ruch Kozłów 0:0

MKS Zaborze – Burza Borowa Wieś 1:4
(Jakub Podyma – Patryk Kucharz 2, Dawid Magnor, Adam Pawlak)

 

 

Klasyfikacja strzelców

  1. Mirosław Nowak (Młodość), Michał Sałek (Zryw) – 10 bramek
  2. Mateusz Adamczyk (Gwiazda) – 9
  3. Damian Witecki (Zamkowiec) – 8
  4. Michał Zieliński (Naprzód), Paweł Skowiera (Burza), Mateusz Woźnica, Mateusz Bogumiło (obaj Tempo) – 7
  5. Marcin Modrzyński (Tempo), Łukasz Balon (Naprzód) – 6

Klasyfikacja czystych kont

  1. Piotr Pietryga (Gwarek) – 4 czyste konta
  2. Dawid Szulc (Naprzód), Paweł Konopka (Tempo) – 3
  3. Paweł Wasilewski (Burza), Paweł Szombierski (Orzeł), Paweł Zgoda (Młodość), Dominik Brzozowski (MKS), Patryk Bytnar (Gwiazda), Krzysztof Balon (Naprzód) – 2

Klasyfikacja minut

  1. 20 zawodników – 810 minut (100%)

Klasyfikacja żółtych kartek

  1. Piotr Gliński (Start) Jan Kokoszka, Dariusz Kokoszka (obaj Zryw), Mateusz Rzeźnik, Mateusz Koloch (obaj Zamkowiec) – 4 żółte kartki
  2. 20 zawodników – 3 

Klasyfikacja czerwonych kartek

  1. Marek Koloch (Zamkowiec), Łukasz Wróbel, Wojciech Steuer (obaj Olimpia), Tomasz Dobrzyński (Start), Mateusz Kokoszka, Klaudiusz Kokoszka, Mateusz Musiałek (wszyscy Zryw), Wojciech Stasiło (Orzeł), Marek Chojnacki, Dariusz Sawicki (obaj Młodość), Łukasz Mostowicz (Carbo), Robert Rosa (Burza) – 1 czerwona kartka

Klasyfikacja żółtych kartek (drużyna)

  1. Zryw Radonia – 23 żółtych kartek
  2. Naprzód Żernica, Zryw Radonia – 22
  3. Start Sierakowice – 18
  4. Burza Borowa Wieś, Ruch Kozłów – 17
  5. Młodość Rudno, Carbo Gliwice – 15
  6. Walka Zabrze, Orzeł Stanica – 14

Klasyfikacja czerwonych kartek (drużyna)

  1. Zryw Radonia – 3 czerwone kartki
  2. Olimpia Pławniowice, Młodość Rudno – 2
  3. Start Sierakowice, Orzeł Stanica, Zamkowiec Toszek, Carbo Gliwice, Burza Borowa Wieś – 1

Klasyfikacja czystych kont (drużyna)

  1. Gwarek Zabrze, Naprzód Żernica – 4 czyste konto
  2. Tempo Paniówki, Gwiazda Chudów,  Burza Borowa Wieś, Młodość Rudno – 3
  3. MKS Zaborze, Orzeł Stanica, Ruch Kozłów – 2
  4. Sokół Łany Wielkie, Olimpia Pławniowice, Start Sierakowice, Walka Zabrze, Zamkowiec Toszek  – 1

 

Tabela Majer A klasy [kliknij] UWAGA!! Ze względu na problemy techniczne ze stroną tabela nie została zaktualizowana

Wszystkie dane na temat: bramek, kartek i rozegranych minut przez zawodników pochodzą ze strony laczynaspilka.pl