W ostatnim sparingu przed startem rundy wiosennej Majer A klasy, Naprzód przegrał z występującym w okręgówce KS-em 94 Rachowice 3:4.

Mecz należał do wyrównanych, żadna ze stron nie była w stanie zdominować rywala. Nasi zawodnicy otworzyli wynik spotkania, jednak w dalszej części meczu to przeciwnicy wyszli na prowadzenie 1:3, Naprzód doprowadził do remisu, ostatecznie grający drugą połowę w dziesiątkę gracze z Rachowic w końcówce zdobyli zwycięskiego gola. W drugiej połowie rzut karny zmarnował Paweł Madej, który z jedenastki trafił w słupek.

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: zawodnik testowany 2 i Paweł Madej.

Zagrali: Krzysztof Balon – Patryk Niebrzydowski, Paweł Kober, Tomasz Sokołowski, Kamil Maj, Bartosz Kluger, Paweł Madej, Szymon Napierała, Jakub Czyżewski, Sławomir Czekaj, Dariusz Kuta, Filip Dudziak oraz trzech zawodników testowanych.