W niedzielne popołudnie nasze rezerwy w 3.kolejce Eurotech C klasy grały u siebie z drugą drużyną Sośnicy Gliwice.

Od początku meczu lekką przewagę mają goście, a co za tym idzie częściej, znajdują się na połowie naszego zespołu, jednak czujnie między słupkami spisuje się Mariusz Czuga.

Z niewielu okazji bramkowych naszej drużyny najbliżej gola był Łukasz Wieczorek, który po składnej akcji całej drużyny uderzeniem z pierwszej piłki ze skraju pola karnego zmusza do interwencji goalkeepera Sośnicy.

W 35 minucie, jak się okazało rozpoczęło się najgorsze 10 minut, naszej ekipy w całym meczu. Uderzeniem z dystansu gracz z Gliwic pokonuje Mariusza Czuge i rywale wychodzą na prowadzenie.

W 41 i 45 minucie dwie długie piłki na czarnoskórego napastnika przeciwnika sprawiły, że ten pozostawia naszych obrońców w tyle i dwukrotnie nie daje szans naszemu bramkarzowi. Do przerwy 0:3.

Druga część meczu bez większej historii, co zdecydowanie było spowodowane wynikiem. Piłka najczęściej znajduję się w środkowej części boiska, a zawodnicy Sośnicy II dwa razy dochodzą do tzw. „setek”, jednak na wysokości zadania staje Mariusz Czuga.

Wynik meczu się nie zmienił i rywale mogli dopisać do swojego konta trzecie zwycięstwo, w tym sezonie.

Naprzód II Żernica – Sośnica II Gliwice 0:3 (0:3)