Majer A klasa 2018/2019

# Drużyna M Z R P BZ BS RB  PKT
1 Concordia Knurów 17 13 1 3 53 14 39 40
2 ŁTS Łabędy 17 13 1 3 50 13 37 40
3 Gwiazda Chudów 17 9 5 3 37 23 14 32
4 Burza Borowa Wieś 17 9 3 5 38 36 2 30
5 Gwarek Zabrze 17 9 1 7 29 17 12 28
6 Naprzód Żernica 17 8 4 5 29 26 3 28
7 Młodość Rudno 16 9 1 6 32 30 2 28
8 Start Sierakowice 17 9 1 7 42 30 12 28
9 Olimpia Pławniowice 17 8 3 6 27 26 1 27
10 Zryw Radonia 17 8 1 8 36 29 7 25
11 Sokół Łany Wielkie 17 7 0 10 31 37 -6 21
12 Zamkowiec Toszek 17 6 3 8 26 34 -8 21
13 Ruch Kozłów 17 7 0 10 38 35 -3 21
14 Zaborze Zabrze 17 5 4 8 28 35 -7 19
15 Orzeł Stanica 17 3 3 11 25 55 -30 12
16 Carbo Gliwice 17 3 2 12 21 55 -34 11
17 Społem Zabrze 17 1 1 15 17 64 -43 4

M – mecze, Z – zwycięstwa, R – remisy, P – porażki, BZ – bramki zdobyte, BS – bramki stracone, RB – różnica bramek, PKT – punkty


Majer A klasa 2018/2019 (dom)

# Drużyna M PKT
1 Concordia 8 19
2 ŁTS 8 18
3 Gwarek 9 18
4 Gwiazda 9 18
5 Burza 9 18
6 Start 9 15
7 Olimpia 8 15
8 Naprzód 9 14
9 Młodość 8 13
10 Zaborze 9 13
11 Zryw 8 12
12 Sokół 9 9
13 Carbo 9 7
14 Orzeł 8 7
15 Zamkowiec 9 6
16 Ruch 6 6
17 Społem 9 4

Majer A klasa 2018/2019 (jesień)

# Drużyna M PKT
1 Concordia 16 37
2 ŁTS 16 37
3 Gwiazda 16 31
4 Młodość 16 28
5 Naprzód 16 27
6 Burza 16 27
7 Gwarek 16 27
8 Olimpia 16 26
9 Start 16 25
10 Zryw 16 22
11 Zamkowiec 16 21
12 Ruch 16 21
13 Zaborze 16 19
14 Sokół 16 18
15 Orzeł 16 12
16 Carbo 16 11
17 Społem 16 4

 


Majer A klasa 2018/2019 (wyjazd)

# Drużyna M PKT
1 ŁTS 9 22
2 Concordia 9 21
3 Młodość 8 15
4 Zamkowiec 8 15
5 Ruch 11 15
6 Gwiazda 8 14
7 Naprzód 8 14
8 Start 8 13
9 Zryw 9 13
10 Olimpia 9 12
11 Burza 8 12
12 Sokół 8 12
13 Gwarek 8 10
14 Zaborze 8 6
15 Orzeł 9 5
16 Carbo 8 4
17 Społem 8 0

Majer A klasa 2018/2019 (wiosna)

# Drużyna M PKT
1 ŁTS 1 3
2 Concordia 1 3
3 Burza 1 3
4 Start 1 3
5 Sokół 1 3
6 Zryw 1 3
7 Olimpia 1 1
8 Naprzód 1 1
9 Gwarek 1 1
10 Gwiazda 1 1
11 Młodość 0 0
12 Carbo 1 0
13 Społem 1 0
14 Zaborze 1 0
15 Zamkowiec 1 0
16 Orzeł 1 0
17 Ruch 1 0