Zapraszamy na małe podsumowanie sezonu w wykonaniu naszych seniorów.

REZULTATY

Zwycięstwa: 17

  • Dom: 9 (Sokół Łany Wielkie, Społem Zabrze, Ruch Kozłów, Orzeł Stanica, MKS Zaborze, Carbo Gliwice, Młodość Rudno, Start Sierakowice, Gwarek Zabrze)
  • Wyjazd: 8 (Olimpia Pławniowice, Carbo Gliwice, Młodość Rudno, Gwarek Zabrze, Zamkowiec Toszek, Społem Zabrze, Ruch Kozłów, Orzeł Stanica)
  • Jesień: 8 (Olimpia Pławniowice, Sokół Łany Wielkie, Społem Zabrze, Carbo Gliwice, Młodość Rudno, Ruch Kozłów, Gwarek Zabrze, Orzeł Stanica)
  • Wiosna: 9 (Zamkowiec Toszek, MKS Zaborze, Społem Zabrze, Carbo Gliwice, Młodość Rudno, Ruch Kozłów, Start Sierakowice, Gwarek Zabrze, Orzeł Stanica)

Remisy: 7

  • Dom: 4 (Burza Borowa Wieś, Olimpia Pławniowice, Gwiazda Chudów, ŁTS Łabędy)
  • Wyjazd: 3 (Gwiazda Chudów, MKS Zaborze, Zryw Radonia)
  • Jesień: 3 (Gwiazda Chudów, MKS Zaborze, Burza Borowa Wieś)
  • Wiosna: 4 (Olimpia Pławniowice, Gwiazda Chudów, ŁTS Łabędy, Zryw Radonia)

Porażki: 9

  • Dom: 4 (Zamkowiec Toszek, Concordia Knurów, Zryw Radonia, Sośnica Gliwice (Puchar Polski))
  • Wyjazd: 5 (Start Sierakowice, ŁTS Łabędy, Sokół Łany Wielkie, Burza Borowa Wieś, Concordia Knurów)
  • Jesień: 6 (Sośnica Gliwice (Puchar Polski), Zamkowiec Toszek, Start Sierakowice, Concordia Knurów, ŁTS Łabędy, Zryw Radonia)
  • Wiosna: 3 (Sokół Łany Wielkie, Burza Borowa Wieś, Concordia Knurów)

 

WYNIKI (dom/wyjazd)

  • Sośnica Gliwice 2:6/-
  1. Olimpia Pławniowice 1:1/1:0
  2. Sokół Łany Wielkie 2:1/1:3
  3. Gwiazda Chudów 3:3/3:3
  4. Zamkowiec Toszek 0:2/ 6:1
  5. MKS Zaborze 2:0/0:0
  6. Społem Zabrze 2:0/1:0
  7. Carbo Gliwice 7:0/2:1
  8. Burza Borowa Wieś 2:2/1:4
  9. Młodość Rudno 3:0/4:3
  10. Ruch Kozłów 3:1/6:2
  11. Start Sierakowice 3:1/2:3
  12. Concordia Knurów 1:2/0:3
  13. ŁTS Łabędy 1:1/0:1
  14. Zryw Radonia 2:6/0:0
  15. Gwarek Zabrze 5:1/2:0
  16. Orzeł Stanica 2:0/4:3

 

CZĘSTOŚĆ WYNIKÓW

  • 2:0 – 4 razy
  • 2:1, 3:3, 4:3, 1:0, 2:6, 0:0, 1:1, 3:1 – 2 razy
  • 0:2, 0:1, 2:3, 1:2, 6:2, 2:2, 1:3, 6:1, 7:0, 1:4, 3:0, 0:3, 5:1 – 1 razy

 

PUNKTY

Punkty: 58

  • Dom: 31
  • Wyjazd: 27
  • Jesień: 27
  • Wiosna: 31
  • Olimpia Pławniowice – 4 pkt
  • Sokół Łany Wielkie  – 3 pkt
  • Gwiazda Chudów – 2 pkt
  • Zamkowiec Toszek – 3 pkt
  • MKS Zaborze – 4 pkt
  • Społem Zabrze – 6 pkt
  • Carbo Gliwice – 6 pkt
  • Burza Borowa Wieś – 1 pkt
  • Młodość Rudno – 6 pkt
  • Ruch Kozłów – 6  pkt
  • Start Sierakowice – 3 pkt
  • Concordia Knurów – 0 pkt
  • ŁTS Łabędy – 1 pkt
  • Zryw Radonia – 1 pkt
  • Gwarek Zabrze – 6 pkt
  • Orzeł Stanica – 6 pkt

BRAMKI

Bramki strzelone: 74

  • Dom: 41
  • Wyjazd: 33
  • Jesień: 30
  • Wiosna: 44
  • I połowa: 40
  • II połowa: 34
  • 1-15′: 13
  • 16-30′: 16
  • 31-45+’: 11
  • 46-60′: 11
  • 61-75′: 11
  • 76-90+’: 12
  • Rzut karny: 4
  • Rzut wolny: 6
  • Rzut rożny: 9

Bramki stracone: 54

  • Dom: 27
  • Wyjazd: 27
  • Jesień: 31
  • Wiosna:  23
  • I połowa: 20
  • II połowa: 34
  • 1-15′: 6
  • 16-30′:  7
  • 31-45+’: 7
  • 46-60′: 9
  • 61-75′: 12
  • 76-90+’: 13
  • Rzut karny: 6
  • Rzut wolny: 10
  • Rzut rożny: 4

 

KARTKI (jesień/wiosna)

Żółte kartki: 66

  • Sośnica Gliwice 1/-
  1. Olimpia Pławniowice 0/2
  2. Sokół Łany Wielkie 3/3
  3. Gwiazda Chudów 4/3
  4. Zamkowiec Toszek 1/1
  5. MKS Zaborze 1/1
  6. Społem Zabrze 1/6
  7. Carbo Gliwice 2/2
  8. Burza Borowa Wieś 6/2
  9. Młodość Rudno 1/0
  10. Ruch Kozłów 3/2
  11. Start Sierakowice 5/2
  12. Concordia Knurów 2/2
  13. ŁTS Łabędy 3/4
  14. Zryw Radonia 2/0
  15. Gwarek Zabrze 0/1
  16. Orzeł Stanica 0/0

Czerwone kartki (bezpośrednie): 4

  • 1 – Sokół Łany Wielkie – jesień
  • 1 – Gwiazda Chudów – jesień
  • 1 – Społem Zabrze – wiosna
  • 1 – Ruch Kozłów – wiosna

Tabela Rundy Jesiennej (kolejki 1-17)

Tabela Rundy Wiosennej (kolejki 18-34)

fot. Dawid Wołoch