W niedzielne popołudnie nasze rezerwy podejmował u siebie wyżej notowane w ligowej tabeli Tempo II Paniówki. Od początku spotkania lepiej na boisku prezentują się przyjezdni, stwarzają wiele okazji bramkowych, częściej przebywają na naszej połowie i w pierwszej części meczu dokumentują to czterema bramkami. Goalkeeper rywali w pierwszych 45-minutach był w zasadzie bezrobotny.

W drugiej połowie nasz zespół zmienił nieco ustawienie i przyniosło to efekty, bo gra Naprzodu II wyglądała lepiej, a nasi zawodnicy zaczęli zagrażać bramce Tempa II. Mimo to w drugiej połowie podopieczni Łukasza Balon również tracą cztery bramki. Przegrywając mecz 1:8, bo w 78 minucie gola honorowego strzela Marek Kapek, który będąc między obrońcami gości w ekwibilistyczny sposób przyjmuję futbolówkę, a następnie strzałem swoją teoretycznie słabszą lewą nogą, robi swoje, czyli umieszcza od poprzeczki piłkę w siatce przyjezdnych pozostawiając bramkarza z Paniówek bez szans.

Naprzód II Żernica – Tempo II Paniówki 1:8 (0:4)