Statystyki pierwszej drużyny w sezonie 2022/2023

Majer A klasa 2022/2023
Punkty 25
U siebie 25 Na wyjeździe 0
Runda jesienna 25 Runda wiosenna 0
Majer A klasa 2022/2023
Zwycięstwa 8
U siebie 8 Na wyjeździe 0
Runda jesienna 8 Runda wiosenna 0
Remisy 1
U siebie 1 Na wyjeździe 0
Runda jesienna 1 Runda wiosenna 0
Porażki 6
U siebie 6 Na wyjeździe 0
Runda jesienna 6 Runda wiosenna 0
Majer A klasa 2022/2023
Bramki strzelone 44
U siebie 44 Na wyjeździe 0
Runda jesienna 44 Runda wiosenna 0
Pierwsza połowa 20 Druga połowa 24
0-15′ 3 46-60′ 7
16-30′ 8 61-75′ 8
31-45′ 8 76-90′ 8
Doliczony czas I połowy 1 Doliczony czas II połowy 1
Majer A klasa 2022/2023
Bramki stracone 31
U siebie 31 Na wyjeździe 0
Runda jesienna 31 Runda wiosenna 0
Pierwsza połowa 10 Druga połowa 19
0-15′ 0 46-60′ 6
16-30′ 4 61-75′ 6
31-45′ 6 76-90′ 7
Doliczony czas I połowy 0 Doliczony czas II połowy 0

 

Majer A klasa 2022/2023
Częstość wyników
2:6, 4:2, 5:2, 1:3, 2:3, 2:1, 4:0, 1:1, 3:0, 3:4, 2:0, 0:3, 6:0, 2:5, 7:1 1 raz    
       
       
       
Majer A klasa 2022/2023
Najwyższe zwycięstwo u siebie 7:1 Walka Zabrze – 15.kolejka, 6:0 Zryw Radonia – 12.kolejka
Najwyższe zwycięstwo na wyjeździe  
Najwyższy remis u siebie 1:1 Gwarek Zabrze – 8.kolejka
Najwyższy remis na wyjeździe  
Najwyższa porażka u siebie 2:6 Ruch Kozłów – 1.kolejka
Najwyższa porażka na wyjeździe  
Najwięcej bramek w meczu 8 (2:6 Ruch Kozłów – 1.kolejka, 7:1 Walka Zabrze – 15.kolejka)
Najmniej bramek w meczu 2 (1:1 Gwarek Zabrze – 8.kolejka, 2:0 Młodość Rudno – 11.kolejka)
Najwięcej bramek strzelonych w meczu 7 (7:1 Walka Zabrze – 15.kolejka)
Najwięcej bramek straconych w meczu 6 (2:6 Ruch Kozłów – 1.kolejka)

 

Statystyki zawodników pierwszej drużyny w sezonie 2022/2023

Klasyfikacja rozegranych minut

M. Zawodnik Minuty
1 Patryk Niebrzydowski 1346
2 Paweł Kober 1322
3 Piotr Karwowski 1199
4 Damian Kraska 1188
5 Bartosz Kluger 1174
6 Dawid Szulc 1126
7 Michał Knur 1108
8 Jacek Kęsik 919
9 Damian Kubieniec 875
10 Michał Kopczyński 740
11 Łukasz Balon 547
12 Grzegorz Łyszczak 526
13 Błażej Kluger 505
14 Grzegorz Łajszczak 445
15 Eugeniusz Strażnikiewicz 426
16 Paweł Madej 413
17 Krzysztof Pieszek 213
18 Adam Zieliński 184
19 Dariusz Kuta 118
20 Dawid Więckowski 112
21 Łukasz Wieczorek 109
22 Michał Kuźnik 83
23 Paweł Steuer 76
24 Piotr Byra 34
25 Mariusz Czuga 11
26    
27    
28    
29    
30    
31    

Klasyfikacja strzelonych bramek

M. Zawodnik Bramki
1 Damian Kraska 15
2 Piotr Karwowski 13
3 Patryk Niebrzydowski 4
4 Łukasz Balon 4
5 Paweł Madej 3
6 Jacek Kęsik 2
7 Michał Kopczyński 1
8 Eugeniusz Strażnikiewicz 1
9 Łukasz Wieczorek 1
10    
11    
12    
13    
14    
15    
16    

Klasyfikacja asyst

M. Zawodnik Asysty
1 Piotr Karwowski 12
2  Damian Kraska 9
3 Michał Kopczyński 3
4 Jacek Kęsik 2
5 Bartosz Kluger 2
6 Paweł Kober 2
7 Paweł Madej 1
8 Dawid Więckowski 1
9 Patryk Niebrzydowski 1
10 Łukasz Balon 1
11 Dawid Szulc 1
12 Dariusz Kuta 1
13    
14    
15    
16    
17    

Klasyfikacja kanadyjska

M. Zawodnik PKT
1 Piotr Karwowski 25
2 Damian Kraska 24
3 Łukasz Balon 5
4 Patryk Niebrzydowski 5
5 Jacek Kęsik 4
6 Paweł Madej 4
7 Michał Kopczyński 4
8 Bartosz Kluger 2
9 Paweł Kober 2
10 Eugeniusz Strażnikiewicz 1
11 Dawid Więckowski 1
12 Łukasz Wieczorek 1
13 Dawid Szulc 1
14 Dariusz Kuta 1
15    
16    
17    
18    
19    
20    

Klasyfikacja żółtych kartek

M. Zawodnik  Ż.kartki 
1 Damian Kraska 4
2 Bartosz Kluger 4
3 Grzegorz Łajszczak 2
4 Michał Knur 2
5 Błażej Kluger 2
6 Grzegorz Łajszczak 2
7 Grzegorz Łyszczak 1
8 Łukasz Balon 1
9 Patryk Niebrzydowski 1
10 Damian Kubieniec 1
11 Michał Kopczyński 1
12 Jacek Kęsik 1
13 Piotr Karwowski 1
14 Dariusz Kuta 1
15    
16    
17    
18    
19    

Klasyfikacja czerwonych kartek

M. Zawodnik Cz.kartki
1 Paweł Madej  1
2    
3    

Klasyfikacja czystych kont

M. Zawodnik Cz.konta
1 Dawid Szulc 3
2 Krzysztof Pieszek 1
3 Mariusz Czuga 1