Statystyki pierwszej drużyny w sezonie 2021/2022

Majer A klasa 2021/2022
Punkty 53
U siebie 37 Na wyjeździe 16
Runda jesienna 28 Runda wiosenna 25
Majer A klasa 2021/2022
Zwycięstwa 15
U siebie 11 Na wyjeździe 4
Runda jesienna 8 Runda wiosenna 7
Remisy 8
U siebie 4 Na wyjeździe 4
Runda jesienna 4 Runda wiosenna 4
Porażki 7
U siebie 0 Na wyjeździe 7
Runda jesienna 3 Runda wiosenna  4
Majer A klasa 2021/2022
Bramki strzelone 82
U siebie 51 Na wyjeździe 31
Runda jesienna 46 Runda wiosenna 36
Pierwsza połowa 44 Druga połowa 38
0-15′ 12 46-60′ 11
16-30′ 12 61-75′ 10
31-45′ 20 76-90′ 14
Doliczony czas I połowy 0 Doliczony czas II połowy 3
Majer A klasa 2021/2022
Bramki stracone 66
U siebie 23 Na wyjeździe 43
Runda jesienna 26 Runda wiosenna 40
Pierwsza połowa 32 Druga połowa 34
0-15′ 7 46-60′ 7
16-30′ 15 61-75′ 14
31-45′ 10 76-90′ 11
Doliczony czas I połowy 0 Doliczony czas II połowy 2

 

Majer A klasa 2021/2022
Częstość wyników
1:1 4 razy 4:4, 0:6 1 raz
2:2, 0:8 1 raz 4:1, 0:0, 0:4 2 razy
13:1, 2:2, 5:3 1 raz 2:1, 3:1 3 razy
8:2, 4:2, 5:4 1 raz 5:2, 2:3, 1:2, 4:7 1 raz

 

Majer A klasa 2021/2022
Najwyższe zwycięstwo u siebie 8:2 Walka Zabrze (4.kolejka)
Najwyższe zwycięstwo na wyjeździe 13:1 Zryw Radonia (5.kolejka)
Najwyższy remis u siebie 4:4 Naprzód Świbie (29.kolejka)
Najwyższy remis na wyjeździe 1:1 KS 94 Rachowice (1.kolejka), Carbo Gliwice (6.kolejka)
Najwyższa porażka u siebie  
Najwyższa porażka na wyjeździe 0:8 Tempo Paniówki (30.kolejka)
Najwięcej bramek w meczu 14 – (5.kolejka – 13:1 ze Zrywem Radonia)
Najmniej bramek w meczu 0 – (14.kolejka – 0:0 z Naprzodem Świbie ,24.kolejka – 0:0 z Zamkowcem Toszek)
Najwięcej bramek strzelonych w meczu 13 – (5.kolejka – 13:1 ze Zrywem Radonia)
Najwięcej bramek straconych w meczu 8 – (30.kolejka – 0:8 z Tempo Paniówki)

 

Statystyki zawodników pierwszej drużyny w sezonie 2021/2022

Klasyfikacja rozegranych minut

M. Zawodnik Minuty
1 Michał Knur 2536
2 Patryk Niebrzydowski 2313
3 Paweł Kober 2111
4 Dawid Szulc 1800
5 Jacek Kęsik 1774
6 Michał Kuźnik 1699
7 Damian Kraska 1577
8 Grzegorz Łajszczak 1524
9 Bartosz Kluger 1489
10 Łukasz Balon 1401
11 Mateusz Koleszko 1382
12 Dariusz Kuta 1273
13 Rafał Wybierek 1249
14 Tomasz Sokołowski 1026
15 Rafał Russin 942
16 Piotr Karwowski 778
17 Michał Zieliński 764
18 Paweł Dryk 732
19 Paweł Madej 720
20 Błażej Kluger 630
21 Adam Zieliński 605
22 Łukasz Wieczorek 390
23 Eugeniusz Strażnikiewicz 234
24 Łukasz Nowak 180
25 Paweł Steuer 147
26 Piotr Byra 147
27 Marcin Szmidt 140
28 Damian Langner 23
29 Zbigniew Sodel 15
30 Marek Kapek 13
31 Mateusz Kląskała 7

Klasyfikacja strzelonych bramek

M. Zawodnik Bramki
1 Łukasz Balon 17
2 Rafał Wybierek 10
3 Mateusz Koleszko 9
4 Michał Zieliński 8
5 Damian Kraska 7
6 Paweł Dryk 5
7 Piotr Karwowski 4
8 Michał Kuźnik 4
9 Tomasz Sokołowski 3
10 Patryk Niebrzydowski 2
11 Łukasz Wieczorek 2
12 Błażej Kluger 2
13 Paweł Kober 2
14 Dariusz Kuta 1
15 Jacek Kęsik 1
16 Adam Zieliński 1

Klasyfikacja asyst

M. Zawodnik Asysty
1 Damian Kraska 13
2 Michał Zieliński 9
3 Michał Kuźnik 8
4 Paweł Madej 6
5 Piotr Karwowski 5
6 Mateusz Koleszko 5
7 Dariusz Kuta 4
8 Paweł Dryk 4
9 Patryk Niebrzydowski 3
10 Tomasz Sokołowski 3
11 Bartosz Kluger 2
12 Michał Knur 2
13 Rafał Wybierek 1
14 Adam Zieliński 1
15 Grzegorz Łajszczak 1
16 Łukasz Balon 1
17 Jacek Kęsik 1

Klasyfikacja kanadyjska

M. Zawodnik PKT
1 Damian Kraska 20
2 Łukasz Balon 18
3 Michał Zieliński 17
4 Mateusz Koleszko 14
5 Michał Kuźnik 12
6 Rafał Wybierek 11
7 Piotr Karwowski 9
8 Paweł Dryk 9
9 Tomasz Sokołowski 6
10 Paweł Madej 6
11 Dariusz Kuta 5
12 Patryk Niebrzydowski 5
13 Michał Knur 2
14 Łukasz Wieczorek 2
15 Bartosz Kluger 2
16 Błażej Kluger 2
17 Jacek Kęsik 2
18 Paweł Kober 2
19 Adam Zieliński 2
20 Grzegorz Łajszczak 1

Klasyfikacja żółtych kartek

M. Zawodnik  Ż.kartki 
1  Bartosz Kluger 8
2 Paweł Kober 8
3 Patryk Niebrzydowski 5
4 Paweł Dryk 5
5 Dariusz Kuta 4
6 Piotr Karwowski 4
7 Mateusz Koleszko 4
8 Michał Zieliński 3
9 Jacek Kęsik 3
10  Rafał Wybierek 3
11 Łukasz Balon 3
12 Michał Kuźnik 3
13 Michał Knur 3
14 Tomasz Sokołowski 2
15 Damian Kraska 2
16 Łukasz Wieczorek 1
17 Grzegorz Łajszczak 1
18 Adam Zieliński 1
19 Rafał Russin 1

Klasyfikacja czerwonych kartek

M. Zawodnik Cz.kartki
1    
2    
3    

Klasyfikacja czystych kont

M. Zawodnik Cz.konta
1 Dawid Szulc 2
2 Rafał Russin 1
3