M.   Imię i Nazwisko PKT
1   DAniel Nosiadek

20

I nagroda 3.kolejki

    Karolina Piecuch

19

I nagroda 8.kolejki i 23.kolejki, II nagroda 17.kolejki

    Marek Kapek  

17

II nagroda 3.kolejki i 11.kolejki

    Patryk Kalnik 

16

II nagroda 1.kolejki

    Mar Ko 15
    Patryk Alan Michalec

15

I nagroda 1.kolejki i 27.kolejki

    Marcin Szmidt  

14

I nagroda 13.kolejki

    Patryk Niebrzydowski 14
     Bartosz Kluger  14
    Adam Sosna

13

II nagroda 9.kolejki 

    Tomasz Żyła 

12

II nagroda 7.kolejki

    Maja Sosna  

12

I nagroda 12.kolejki

    Patryk Kościelny 

12

I nagroda 24.kolejki

      Tomasz Szafrański    12
    Rafał Russin    11
     Zenon Klein  11
    Marcin Nastula  

10

 I nagroda 16 i 17.kolejki 

    Krzysztof Dusza

10

II nagroda 27.kolejki

    Paweł Suffner   10
     Adam Szuler 

10

II nagroda 13.kolejki

 

    Ania Nowakowska

10

II nagroda 8.kolejki

    Łukasz Kowalski

9

I nagroda 14.kolejki

     Wojtek Sosna  9
    Krzysztof Otto

8

I nagroda 20.kolejki

    Bartek Bajon 

8

I nagroda 18.kolejki

    Mariusz Brzeziak 7
     Dawid Bienia  7
    Łukasz Szuler  7
    Krzysiek Balon 7
     Paweł Kober 7
    Marcin Żyła 6
    Grzegorz Nowak 5
    Tomek Szymański 5
    Agnieszka Piskorek

5

I nagroda 7.kolejki

    Krzysztof Kapek  5
    Dawid Wołoch 5
    Bartek Dusza

5

I nagroda 9.kolejki

    Kamila Kalnik 4
    Dawid Kołek 4
    Raf Rok  4
    Krzysiek Kości Kościółek   4
    Damian Kutta 4
    Sebastian Osadzin

3

I nagroda 5.kolejki

    Rafał Wochnik

3

II nagroda 5.kolejki

    Kamil Trautmann 3
    Bartek Chojnacki 3
    Rafał Sacher 3
    Piotr Baranek  3
    Marcin Kalisz 2
    Tomasz Kołaciński 2
    Mateusz Jonda 2
    Adam Przybyła 2
    Krzysztof Buchta 2
    Marcin Karcewicz  1
    Łukasz Balon 1
    Damian Balon 1
    Mateusz Ryborz 1
    Grzesiek Niebrzydowski 1
    Damian Szomko 1
    Maciej Mikłos 1
    Pac Uś 1
    Kamil Kotowski 1
    Piotr Steuer 1
    Robert Walkowiak 1
    Adam Swonke 1
    Ewa Lewandowska 1
    Andrzej Pielecki 1
    Piotrek Przysiężny 1
    Łukasz Urbańczyk 1
    Maciej Mielczarek 1
    Rafał Juszczak 1
    Przemek Orzeszek 1
    Rozumek Wojciech Kamilla 1
    Jonasz Urbańczyk 1
    Darek Kuta 1
    Martyna Dusza  1
  Brunetka na arenach sportowych 1
  Dominik Szombierski 1
  Ania Suffner 1
  Arkadiusz Sobala 1
  Damian Duda 1
Paweł Gądkowski 1
Tomasz Galonska 1

 

 Poniżej przedstawiamy zasady zabawy:

  1. Przed każdym meczem na profilu fb LKS Naprzód Żernica będziemy umieszczać post z zapowiedzią meczu.
  2. Do 30 min przed rozpoczęciem meczu będzie można w komentarzach tego postu typować dokładny wynik meczu (np. 2:1 dla Naprzodu).
  3. Każdy ma możliwość oddania tylko jednego typu.
  4. Nieprecyzyjne komentarze nie będą brane pod uwagę.
  5. Nagradzane będą dwie pierwsze osoby, które poprawnie wytypują wynik meczu.
  6. Pierwsza w kolejności osoba z poprawnym wynikiem otrzyma nagrodę kolejki, a druga do wyboru: darmowy bilet wstępu na mecz u Nas lub kalendarz kibica.
  7. Organizatorzy konkursu (Marcin Karcewicz i Bartosz Kluger) nie będa brani pod uwagę przy przyznawaniu nagrody kolejki.
  8. Za wytypowanie poprawnego wyniku przyznawane będą 3 pkt. Za poprawne wytypowanie wygranej/przegranej/remisu Naprzodu przyznawany będzie 1 pkt.
  9. Osoba z najwyższą liczbą punktów po ostatnim meczu rundy wiosennej wygrywa NAGRODĘ SEZONU.

NAGRODA SEZONU

Spersonalizowana koszulka kibica

Wszystkie nagrody do odebrania u Kamerzysty w trakcie meczu .