W niedzielnie popołudnie w Łączy nasze rezerwy mierzyły się z miejscowym Leśnikiem. Początek spotkania to dużo walki w środku pola i kilka prób z obu stron na zagrożenie bramki rywali.

W 23 minucie po zamieszaniu w polu karnym, spowodowanym rzutem rożnym gospodarzy, rywal oddaje strzał na bramkę zza pola karnego, a futbolówka po rękach naszego bramkarza wpada do siatki.

Na szczęście na odpowiedź naszych graczy trzeba było czekać 8 minut. Piłka odnajduje w szesnastce Leśnika Łukasza Balon, a ten doprowadza do remisu strzałem po ziemi przy prawym słupku. Do przerwy 1:1.

Początek drugiej części meczu należy do gospodarzy, którzy wykorzystują gapiostwo naszych zawodników. W 52 minucie po szybkim wrzucie z autu napastnik rywali nie daje szans naszemu goalkeeperowi, umieszczając piłkę pod poprzeczką.

W 57 minucie uderzenie z rzutu wolnego gospodarzy odbija się od poprzeczki, a skuteczną dobitką popisuje się gracz z Łączy.

W kolejnych minutach to dalej gospodarze zagrażają bramce naszego zespołu. Świetnymi interwencjami popisuje się Rafał Russin, a raz piłkę z pustej bramki wybija Oskar Wiącek.

W naszej drużynie najbliżej gola kontaktowego był Denis Erfurt, którego strzał z wolnego w niewielkiej odległości przeleciał obok bramki Leśnika. W końcówce goli już nie było, była za to czerwona kartka, którą po grupowej przepychance obejrzał gracz gospodarzy.

Leśnik Łącza – Naprzód II Żernica 1:3 (1:1)