W poniedziałek drużyna Młodzik rozegrała u siebie mecz z ŁTS-em Łabędy nasz zespół pokonał rywali 4:3.

Relacja trenera Szymona: W pierwszej połowie potrafiliśmy zmuszać rywala do błędów, zakładając wysoki pressing na jego połowie, w ten sposób stworzyliśmy kilka niebezpiecznych sytuacji, z których jedną zamieniliśmy na gola. Bardzo dobrze funkcjonował również element gry, jakim są dośrodkowania, po jednym z nich również zdobyliśmy bramkę. Niestety jeżeli chodzi o obronę podczas dośrodkowań, czeka nas praca na kolejnych treningach nad szlifowaniem tego fragmentu gry.

Podsumowując mecz, chłopcy wykazali się wolą walki do końca oraz dużym zaangażowaniem w grę. Jestem dumny z ich postawy i zadowolony z wyniku spotkania.