Orlik rozegrał w środę swój ostatni mecz ligowy w tym sezonie. Na naszym boisku gościliśmy bojowo nastawione Carbo Gliwice. Spotkanie było bardzo zacięte i wyrównane; ostatecznie zwycięża zespół gości.

Relacja trenera Marka: „Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu: graliśmy rozważnie i z ogromnym zaangażowaniem. Cieszy mnie, że zawodnicy stosowali się do moich uwag i założeń przedmeczowych. Pod względem taktycznym zagraliśmy najlepsze spotkanie w tym sezonie. Pewna postawa bramkarzy, dobra asekuracja w obronie, kreatywny środek pola, szybkie wyjścia skrzydłowych i aktywni napastnicy – to wszystko mogłem dziś zobaczyć w naszej drużynie. Mimo, iż mecz przegraliśmy, jestem dumny z zawodników i z ich postawy na boisku.

Patrząc przez pryzmat całego sezonu, mogę śmiało stwierdzić, że poczyniliśmy wielkie postępy, a nasza gra wygląda na dużo bardziej zorganizowaną. Zawodnicy lepiej ustawiają się na boisku i świadomie czytają grę. Po dzisiejszy meczu poczułem satysfakcję – uświadomiłem sobie ile nauczył nas kończący się sezon. Jeszcze wiele pracy przed nami, co nas ogromnie cieszy, gdyż chcemy by nasza przygoda z piłką nożną nigdy się nie skończyła.

TEN KLUB! TE BARWY! LKS!