W 2.kolejce Eurotech C klasy nasza drużyna grała na wyjeździe z Naprzodem Łubie. Spotkanie fantastycznie rozpoczyna się dla gospodarzy, bo w 4 minucie po rzucie rożnym wychodzą na prowadzenie.

W dalszej części meczu częściej przy futbolówce utrzymują się nasi gracze, próbując zdobyć gola wyrównującego, oddają przy tym kilka strzałów z dystansu.

Jednak zdecydowanie groźniejsze są ataki Łubian, którzy wykorzystują wysokie ustawienie naszej defensywy i kilkukrotnie posyłają piłki za plecy naszych obrońców. Po których gospodarze wychodzą sam na sam z Russinem. Przed stratą gola do czasu ratuje nas nasz goalkeeper, słupek I niedokładne podania przeciwników. Aż w 29 minucie, rywale dopinają swego i zdobywają drugiego gola.

W dalszej części zawodów groźnymi uderzeniami z dystansu bramkarza z Łubie próbowali pokonać Grzegorz Przybyła I Damian Langner. Jednak do przerwy 2:0 dla Naprzodu Łubie.

W drugiej połowie nad boiskiem w Łubiu mocno się rozpadało, niestety nie przeszkodziło to gospodarzą, w zdobyciu w 47 minucie trzeciego gola.

Kolejne minuty to dużo walki w środku pola, warunki atmosferyczne nie pomagały, niestety lepiej w takiej sytuacji odnajdują się gracze z Łubia i 61 minucie, po raz czwarty znajdują drogę do siatki.

Nasi zawodnicy szukają, chociażby honorowej gola, a najbliżej szczęścia są Marcin Szmidt i Marek „MK9” Kapek, niestety po ich sytuacjach futbolówka nie chciała wpaść do bramki.

Kiedy wydawało się, że druga drużyna zanotuje identyczny wynik jak pierwszy zespół, to w 89 minucie Naprzód Łubie ustala wynik meczu na 5:0.

Naprzód Łubie – Naprzód II Żernica 5:0 (2:0)